Mød vores ansatte

Cognitos danske afdeling ligger i midten af København tæt på Kongens Nytorv. Fra vores kontor i København servicerer vi kunder i hele verden med Performance Marketing, Digital Strategi og mange flere digitale kanaler.

Vi er pt. 14 ansatte i Oslo og 11 ansatte i København.

Olivia Stokholm

Olivia Stokholm

CEO & Senior SEO Strategist

+45 29 83 58 36 / olivia@cognitodigital.dk

Wenche Leithe Cognito Digital

Wenche Leithe

Bestyrelsesformand & Økonomiansvarlig

+47 99 10 61 00 / wenche@cognitodigital.dk

Frederik Clausen

Frederik Clausen

Senior PPC Specialist

+45 53 70 21 91/ frederik@cognitodigital.dk

Marie-Louise Wetterstein

Marie-Louise Wetterstein

Head Of Social

+45 31 16 04 97 / marie.louise@cognitodigital.dk

Sophia Rasmussen Cognito Digital

Sophia Rasmussen

Paid Social Specialist

+45 42 72 28 93 / sophia@cognitodigital.dk

Josef

Josef Bouidoudane

Senior Paid Social Specialist

+45 81 61 79 06 / josef@cognitodigital.dk

Cathy fra Cognito

Cathrine Flugt

PPC Specialist

+45 26 37 75 05 / cathrine@cognitodigital.dk

Thea Johansen

Thea Johansen

Head Of PPC

+45 42 61 71 56 / thea@cognitodigital.dk

Markus Meyler Cognito Digital

Markus Meyler

Associeret Paid Social Specialist

+45 27 57 98 67 / markus@cognitodigital.dk

Gitte Scharling Cognito Digital

Gitte Scharling

Office Manager

+45 26 35 68 21 / kontakt@cognitodigital.dk

kommer_snart

Shadi R.

Senior Google Specialist i Google Ads & SEO

Coming soon / shadi@cognitodigital.dk

kommer_snart

Frans Holland

SEO Specialist

Coming soon / frans@cognitodigital.dk