Mød vores ansatte

Cognitos danske afdeling ligger i midten af København tæt på Kongens Nytorv. Fra vores kontor i København servicerer vi kunder i hele verden med Performance Marketing, Digital Strategi og mange flere digitale kanaler.

Vi er pt. 13 ansatte i Oslo og 12 ansatte i København.

Olivia Stokholm

CEO & Full Stack Marketeer

+45 29 83 58 36 / olivia@cognitodigital.dk

Wenche Leithe

Økonomiansvarlig

+47 99 10 61 00 / wenche@cognitodigital.dk

Cathrine Flugt

Digital Marketing Manager

+45 26 37 75 05 / cathrine@cognitodigital.dk

Frederik Clausen

Senior PPC Specialist

+45 53 70 21 91 / frederik@cognitodigital.dk

Josef Bouidoudane

Senior Paid Social Specialist

+45 81 61 79 06 / josef@cognitodigital.dk

Sophia Rasmussen

Paid Social Specialist

+45 42 72 28 93 / sophia@cognitodigital.dk

Markus Meyler

Associate Paid Social Specialist

+45 27 57 98 67 / markus@cognitodigital.dk

Shadi Rahmann

Senior Google Specialist i Google Ads & SEO

+46 72-969 88 37 / shadi@cognitodigital.dk

Thilde Bisgaard

Associate Google Ads Specialist

+45 29 77 33 11 / thilde@cognitodigital.dk

Cathrine Scharff

Associate SEO & Programmatics Specialist

+45 COMING / cathrine.scharff@cognitodigital.dk

Diana Ngo

Paid Social Specialist

+45 29 77 33 11 / diana@cognitodigital.dk

Amalie Bergmann

Paid Social Specialist

+45 31 41 52 33 / amalie@cognitodigital.dk

Anna

Associate Paid Social Specialist

+45 COMING SOON